MAX MARA

Max Mara to włoska wizytówka pret-a-porter, która od ponad 50 lat zachwyca gustownymi propozycjami, odpowiada na potrzeby wymagających klientek.
To tradycja, która łączy elementy szkoły krawieckiej z nowymi świeżymi pomysłami. Max Mara to także różnorodność linii, które ubierają kobietę w tzw. Total look, począwszy od okryć wierzchnich skończywszy na dodatkach uzupełniających wizerunek: akcesoriach, galanterii oraz perfumach.

Max Mara daje kobietom sposób na identyfikację, klientka Max Mara ubiera się tylko dla siebie, a nie na pokaz. Kobieta Max Mara zawsze czuje się swobodnie, pięknie i komfortowo. Max Mara interpretuje piękno kobiety przede wszystkim jako wyraz jej osobowości oraz wnętrza, a nie powierzchowności.

Istnieje 7 linii Max Mara, więc każda kobieta może znaleźć coś odpowiedniego na każdą okazję:

Max Mara – Linia przeznaczona dla kobiet eleganckich oraz businesswoman. Posiadająca określony styl - zachowawczy i nowoczesny jednocześnie. Max Mara jest linią klasyczną, a przy tym kobiecą. Propozycje z tej linii wykonane są z najwyższej jakości i najszlachetniejszych materiałów takich jak: jedwab, kaszmir, wełna. Charakteryzując tą linię nie można pominąć dodatków: paski, okulary, torebki i buty, które idealnie dopasowane są do propozycji. Max Mara odznacza się perfekcyjną równowagą między tkaninami, detalami i akcesoriami.

Sportmax- To propozycja dla kobiet odważnych, zdecydowanych, które lubią się wyróżniać. Kolekcja zawierająca mocne elementy stylistyczne, aktualności ze świata mody. Styl zmienny co sezon.

Sportmax Code- pojedyncze kawałki- puzzle, sportowe, z możliwością kombinacji między sobą: spodnie, spódnice, t-shirty, dzianina.Styl świeży, młody i żywy. Sportmax Code to linia młodzieżowa. Fasony są dopasowane, blisko ciała.

S’ Max Mara - Produkty tej linii wykonane są z naturalnych, cennych tkanin takich jak len, kaszmir i skóra. Całość kolekcji dopełnia bogata gama akcesoriów.

Weekend - Luźna, wręcz sportowa kolekcja, bogaty wachlarz kolorystyczny. Kolekcja dla kobiety dynamicznej na co dzień i w czasie wolnym. Linia charakteryzująca się prostotą i uniwersalnością. Są to wygodne, szerokie spodnie, luźne swetry i t-shirty.

Max Mara Elegante - Kolekcja na uroczystości: ślub, wieczór, specjalne okazje. Linia ekskluzywna i kobieca charakteryzująca się drogocennymi elementami.
W propozycjach są zawsze suknie koktajlowe, wieczorowe, okazyjne, uszyte z najszlachetniejszych jedwabi.

Max Mara ACCESSORIES – Akcesoria stanowiące doskonałe uzupełnienie wszystkich linii Max Mara. Wspaniałe torby, portfele, paski i zegarki – akcesoria ze znakomitym wyczuciem stylistycznym, będącym wcieleniem nowego rozumienia luksusu.