MARELLA

MARELLA to włoska firma należąca do modowej grupy MaxMara Fashion Group.

 

Jako samodzielna marka istnieje od 1988 r. i stale rozwija się na rynku międzynarodowym. Przez lata marka wypracowała swoją pozycję oferując produkty najwyższej jakości. Salony MARELLA odnajdziemy we wszystkich stolicach mody i kultury: Mediolanie, Rzymie, Dubaju, Hong Kongu, Paryżu, Tokio oraz w Polsce.

 

Marka słynie z luksusowych tkanin i perfekcyjnego wykonania ubrań. Kolekcja składa się z kilku niezwykłych linii: Marella, iBlues, Marella Sport odpowiadających na różne potrzeby klientek. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach kolekcje są bogate i różnorodne, eleganckie kostiumy idealne do pracy, wyjątkowe sukienki na wieczór oraz wygodne fasony idealne na czas wolny. Szeroka gama linii akcesoriów wraz z butami, torbami, szalami uzupełnia całość kolekcji, sprawiając , że staje się ona jeszcze bogatsza i efektowna.

 

MARELLA przeznaczona jest dla kobiet wrażliwych na modę, pewnych siebie i swojej kobiecości. Kobieta Marelli nie boi się eksperymentować, śledzi najnowsze trendy łącząc je często z klasyką i stylem indywidualnym.

 

MARELLA - GŁÓWNA LINIA dostarcza szeroki wybór odzieży doskonale sprawdzającej się w pracy: kostiumy, eleganckie spódnice czy spodnie, swetry, koszule, płaszcze, tworzą szeroką propozycję dla dynamicznej, pewnej siebie kobiety sukcesu. Linia łączy w sobie elegancką ponadczasowa klasykę z najnowszymi trendami.

MARELLA SPORT - propozycje tej linii doskonale sprawdzą się podczas czasu wolnego, jak również na co dzień, do pracy, kiedy strój formalny nie jest konieczny. Linię charakteryzują: bogactwo detali, komfortowe kroje i materiały, różnorodne kolory, które czynią kolekcję wygodną i modną jednocześnie.

I BLUES – linia istnieje również jako samodzielna marka. Bardzo efektowna ,elegancka i kobieca zawierająca aktualności ze świata mody, podążająca z duchem czasu.

INSERIMENTO I FLASH - kolekcja stworzona na specjalne okazje, dwa razy do roku - w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jak również na wiosnę. Używane są tu drogocenne materiały takie jak jedwab, żorżeta, tafta. Ważne są detale i wykończenia - hafty, cekiny, koronki. Całość uzupełniają akcesoria: buty, torebki, szale, wzbogacające kolekcję.

KOLEKCJE SPECJALNE - SARTORIA to projekt oparty na starannym tradycyjnym krawiectwie; marynarki i płaszcze – wszystko szyte we Włoszech, wykończone najdrobniejszymi, precyzyjnymi detalami. Klasyczne marynarki i ponadczasowe płaszcze zachwycają najbardziej wymagające klientki.

AKCESORIA - kolekcja akcesoriów jest zawsze dopasowana kolorystycznie i stylowo do głównej kolekcji Marella. Szeroki wybór butów, toreb, pasków, szali, okularów stworzony na każdą okazję jako uzupełnienie wizerunku lub jako prezent.